Hakkımızda

Önsöz

Son yüzyılda tıp alanında yaşanan sayısız bilimsel gelişmeler insan ömrünü uzatmış ve kişilerin daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamıştır. Ancak kişiler ömürleri uzadıkça doğal olarak bedensel yaşlanma etkilerine daha fazla maruz kalmışlardır.

Bu durumda sağlıklı kişiler için dış görünüş bir sorun olmaya başlamıştır. Çevresel faktörler, doğal yaşlanma süreci uzun ömrün yanı sıra insanları dış görünüşlerinin de genç kalması arzularını gündeme getirmiştir. Özellikle 20. Yüzyılın son çeyreğinde; keza genç ve güzel kalma ihtiyacı tıp alanında MEDİKAL ESTETİK hekimlik uygulamalarını ön plana çıkarmıştır. MEDİKAL ESTETİK hekimliğinin gelişip yaygınlaşması ile birlikte bilimsel ve teknolojik olarak geliştirilen MEDİKAL ESTETİK ürünler ve cihazlar insanların güzel ve genç kalarak yaşlanmasını temin etmektedir.

-Medikal Estetik alanda sıklıkla uygulanan bazı yöntemler şöylece sayılabilir;
-Cilt bakımları ( Botox, Dolgu, Mezoterapi, Oxi-life, Prp, Peelingler )
-Vücut bakımları ( Kavitasyon, LPG, Power Plate, Karboksiterapi, Quantum CACI, Pressoterapi, Lazer Epilasyon )
-Selülit Bakımları
-Selülit için uygulanan mezoterapi ve peelingler
Bu uygulamalar MEDİKAL ESTETİK Hekimi ve uzman estetisyenler tarafından uygulanmaktadır.

 Funda Davarcı

1983 yılında doğdu. Evli ve 1 kız çocuğu annesidir. 8 senedir estetisyenlik mesleğini icra ediyor. 2000 yılında Avcılar Lisesini, 2006’da Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Güzellik Uzmanlığı bölümünden mezun oldu. 2009 da Kalfalık, 2012 de Ustalık eğitimlerini başarı ile tamamladı. 8 yıldır kurumumuzda çalışmaktadır.

Şengül Ediz

1979 da doğdu. 7 yıldır estetisyenlik mesleğini icra etmektedir. 2011 yılında Kalfalık eğitimini başarı ile tamamlamıştır. 5 yıldır kurumumuzda çalışmaktadır.

Burcu Güngör

1987 İstanbul doğumludur. Halen Anadolu Ünüversitesi Açıöğretim Fakültesi İşletme Bölümü öğrencisidir. 6 yıldır çeşitli şirketlerde yönetici asistanlığı yapmış, ön muhasebe ve bilgisayar programlarında iyi düzeyde bilgisi bulunmaktadır. 2011 yılında kurumumuz bünyesine dahil olup, 2 yıldır bizimle çalışmaktadır.


İletişim

Harman Sokak No:33/1 Şenlikköy - Florya
Bakırköy / İstanbul
0212 573 74 00